NOOVA Zoom Even In op …de Kleinschaligheidsinvesteringsaftrek (KIA)

Datum - Tijd
03/12/2021 - 10:00 - 11:00

Locatie

Categorie


Laagdrempelige zoommeeting waar je je niet voor aan hoeft te melden. Voor NOOVA leden om in contact met elkaar te blijven en bij te praten met dit keer een interessant onderwerp. Ook introducees zijn welkom!

Op vrijdag 3 december zoomen we om 10.00 uur even in op de kleinschaligheidsinvesteringsaftrek (KIA) en de vraag: is het voordeliger om nog in 2021 investeringen te doen of pas in 2022? Interessant voor veel dames! Ons lid Yvonne Wolf neemt je mee in deze materie. Zij legt eerst uit wat de voordelen hiervan zijn en je kan haar hierover vragen stellen. Ben je erbij?

De volgende NOOVA Zoom Even In op … vind je in de agenda 😉

Heb je een onderwerp voor een Zoom Even In of iets om te delen? Laat het ons weten!

Tot 3 december!

De Zoom-in vind iedere 2 weken plaats, aanmelden hoeft niet, hieronder de link (dit is elke keer dezelfde link, tip: sla hem op in je agenda):

https://us02web.zoom.us/j/82564953313?pwd=dEtOK0lucEJRaHowb21VU2dJcWpwZz09
Meeting ID: 825 6495 3313
Passcode: 302536


Aanmeldingen

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.